Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Skalista szarość 1245

89,00 zł

Delivery cost: from 18.50 PLN
Shipping: 2 to 5 business days
Change fabric type and color
Change the type of fabric
 
 • karnisz-mechanizm-rolka-bialy
  White
 • karnisz-mechanizm-rolka-brazowy
  Brown
 • karnisz-mechanizm-rolka-szary
  Gray
 • karnisz-mechanizm-rolka-dab-zloty
  Golden oak
cm
cm

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Skalista szarość 1245 to nowość w naszej kolekcji ! Modny wzór Atrakcyjna cena Sprawdź i zamów! ✔ ✔ ✔

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Skalista szarość 1245

Rolety Dzień-Noc są idealnym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników, którzy poza funkcjonalnym produktem szukają czegoś modnego i oryginalnego. Zestawienie zaciemniających i przezroczystych pasów pozwala na regulację ilości naturalnego światła w pomieszczeniu i umożliwia jego całkowite zaciemnienie. System jest bardzo prosty w obsłudze – manewrowanie mechanizmem odbywa się wyłącznie przy pomocy łańcuszka.

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Skalista szarość 1245 jest nowym produktem w naszej kolekcji. Świetnie pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych pomieszczeń. Roleta z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie niestandardowe formy i najwyższej jakości wykonanie. Skalista szarość to barwa, która nada wnętrzu charakteru. Kolor zaliczany jest do barw natury, co kojarzy się pozytywnie z popularnym trendem eko. Montaż naszych rolet jest prosty i bezinwazyjny.

Type of roller blind Day/Night
Collection Zaciemniająca Dzień Noc
Blackout 100% total
Installation Non-invasive
Color gray
Catalog color Skalista Szarość 1245
}