Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Brunatne skały 1238

89,00 zł

Lieferkosten: ab 18,50 PLN
Versand: 2 bis 5 Werktage
Stoffart und -farbe ändern
Ändern Sie die Stoffart
 
 • karnisz-mechanizm-rolka-bialy
  Weiß
 • karnisz-mechanizm-rolka-brazowy
  Braun
 • karnisz-mechanizm-rolka-szary
  Grau
 • karnisz-mechanizm-rolka-dab-zloty
  Goldene Eiche
cm
cm

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Brunatne skały 1238 jest nowoczesnym i modnym rozwiązaniem na przyciemnienie pomieszczenia! Dowiedz się więcej ✓

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Brunatne skały 1238

Palące słońce wdzierające się przez szybę może być naprawdę uciążliwe. Rozwiązaniem są rolety Dzień-Noc, które pozwalają regulować ilość naturalnego światła wpadającego do wnętrza. Mechanizm zaciemniający, bazujący na poziomych pasach z włóknami różnej grubości, zyskuje coraz większą popularność i pozwala na zupełne zaciemnienie pomieszczenia. Poza zaletami funkcjonalnymi rolety dają ogromne możliwości aranżacyjne. Są one uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną rolet. Jedną z nowości jest Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Brunatne skały 1238, która przypadnie do gustu amatorom kolorów natury. Niebanalny kolor świetnie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Nasze rolety wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ich zaletą jest również prosty montaż i łatwa pielęgnacja.

Art Tag/Nacht
Sammlung Zaciemniająca Dzień Noc
Blackout 100% gesamt
Installation Nicht-invasiv
Farbe grau
Kolor do widoku Brunatne Skały 1238