Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Piasek Sahary 1283

89,00 zł

Delivery cost: from 18.50 PLN
Shipping: 2 to 5 business days
Change fabric type and color
Change the type of fabric
 
 • karnisz-mechanizm-rolka-bialy
  White
 • karnisz-mechanizm-rolka-brazowy
  Brown
 • karnisz-mechanizm-rolka-szary
  Gray
 • karnisz-mechanizm-rolka-dab-zloty
  Golden oak
cm
cm

Lubisz oryginalne barwy? Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Piasek Sahary 1283 jest idealna dla Twojego okna! Najwyższej jakości materiał Zobacz ✔ ✔

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Piasek Sahary 1283

Wielu użytkowników chce, by roleta była nie tylko funkcjonalna, ale i modna. Nasze rolety Dzień-Noc idealnie spełniają te kryteria. Produkty dają szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych, a przy tym mają nietuzinkowe kolory. Roleta Dzień-Noc świetnie nadaje się do kuchni, sypialni i biura. System zaciemniania opiera się na ustawianiu względem siebie poziomych pasów i pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Mechanizm jest prosty w obsłudze i skutecznie blokuje przepływ zbyt dużej ilości naturalnego światła.

Przykładem oryginalnego modelu jest Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Piasek Sahary 1283. Produkt dedykowany jest osobom ceniącym niesztampowe barwy. Piasek Sahary świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i tradycyjnym wystrojem. Posiadamy modele o różnych wymiarach, więc bez problemu dobierzesz roletę do swojego okna.

Type of roller blind Day/Night
Collection Zaciemniająca Dzień Noc
Blackout 100% total
Installation Non-invasive
Color beige
Catalog color Piasek Sahary 1283
}