Cassette Superior roller blind Day-Night Blackout dark cream Sahary 1283

361,62 zł

Delivery cost: from 18.50 PLN
Shipping: 2 to 5 business days
Change fabric type and color
Change the type of fabric
 
  • Left
  • Right
cm
cm

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Superior Ciemnokremowy sahary 1283 jest modna i funkcjonalna, na pewno sprawdzi się w każdej aranżacji. Sprawdź! ✔

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Superior Ciemnokremowy sahary 1283

Nieważne czy chcesz zasłonić okna w przestronnym salonie, czy może niewielkim biurze – rolety Dzień-Noc są idealnym rozwiązaniem! Produkty tego rodzaju są niezwykle funkcjonalne i świetnie prezentują się w wielu aranżacjach. Poziome pasy pozwalają regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Można całkowicie zaciemnić wnętrze albo zmniejszyć jedynie poziom światła. Prowadzenie żyłkowe zastosowane w roletach Dzień-Noc pozwala na swobodne manewrowanie materiałem.

Roleta Dzień Noc Zaciemniająca Blackout Superior Ciemnokremowy sahary 1283 jest nowoczesnym i modnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej aranżacji. Kolory włókien nawiązują do barw natury i ziemi, tak bardzo ostatnio popularnych. Taki element wyposażenia doda wnętrzu uroku i oryginalności. Nasze rolety są bardzo proste w montażu i można je bez problemu zainstalować samodzielnie.

Type of roller blind Cassette Superior
Collection Zaciemniająca Dzień Noc
Blackout 100% total
Installation Wall mounted
Color beige
Catalog color dark cream sahary 1283
}